İŞ MAKİNA NAKLİYESİ

İŞ MAKİNA NAKLİYESİ

Firmamız yaptığı birçok hizmet ve ürün satışı hizmetlerinin dışında ağır iş makine nakliyesi hizmetlerini gerek yurt içi gerekse yurt dışında sizlere sunmaktadır. İş makinesi nakliyesi için sizlere özel tırlarımız yardımı ile bu hizmetleri sunmaktayız. Afşin Hafriyat olarak her türden iş makinesi taşımacılığı ve nakliyesini yapan firmamız, traktör, küçük yükleyiciler, mini ekskavatör, bekoloder, makas, bobcat, kepçe, personel yükseltici gibi birçok iş makinesinin taşıma işlemlerini tamamlamaktadır. 

Sizlere hizmetlerini en iyi şekilde sunan Afşin Hafriyat, her türlü iş makinesi taşıma işlemlerini yapmaktadır. Forklift, Loder, Finisher, Ekskavator, dozer, greyder, kamyon, silindir, itfaiye araçları, sondaj makineleri ve Fore kazık makine taşımacılığı yapmaktadır. Firmamız geniş hizmet politikaları ile sizlere oldukça başarılı bir hizmet olanağı sağlamaktadır. Firmamızın her geçen gün genişletmiş olduğu araç filosu sayesinde hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Sizlere Afşin Hafriyat olarak her zaman en geniş kapsamda hizmetler sunarak sektörün öncü firmalarından biri olma durumunu koruyoruz. Afşin hafriyat olarak firmamız sizlere fabrika Ekipmanları, jeneratör nakliye işlemleri, iş makinesi nakliyesi, transformatör nakliyesi, rüzgâr santrali nakliyesi, trafo nakliyesi gibi ağırlığı yüksek boyutlarda olan araçların nakliyesini yapmaktadır. Sizlere bu hizmetleri hem şehir içi hem de şehirlerarasında veriyoruz.

Firmamız Afşin Hafriyat sektöründe uzun yıllardır nakliye, kum satışı, iş makinesi kiralama ve hafriyat hizmetleri ile iyi bir hizmet sunmaktadır. Hizmet verdiği bölgelerin birçoğunda geniş bir müşteri kitlesi bulunan firmamız sizlere oldukça iyi bir hizmet sunmaktadır. 

Firmamızın sizlere sunduğu bir diğer hizmet ise hafriyat ve yıkım çalışmalarını yerine getirirken,  aynı zamanda her türlü iş makinesi temini de yapıyoruz. İş makinelerimiz oldukça kaliteli ve dünyanın en büyük markalarına ait iş makineleridir. İhtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda gerekli olan inşaat ve yol yapım gibi çalışmalarında uygun zemin hazırlanması durumunda, etraftaki toprak, beton yığınlarını toplayıp sizlerin olduğu bölgelere profesyonel ekibimiz ile uygun son model iş makinelerimiz yardımı ile yıkım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız işlerini ciddiye alan ve hafriyat sektöründe ustalaşan uzman ekiplerimizin yardımı sayesinde her türlü hizmeti Afşin hafriyat olarak yerine getiriyoruz. Firmamızın ilgili birimleri ile iletişime geçtiğiniz takdirde görüşme sonrasında uzman ekiplerimiz yapılacak işler ile alakalı bir keşif hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerin neticesinde sizlere en uygun şekilde fiyat çizelgesi sunarak en kaliteli biçimde işlerinize fiyat biçiyoruz. Özellikle yıkım hizmetleri, kırım, beton delme gibi birçok hizmeti kapsamlı bir biçimde yerine getiriyoruz. Sektörde kendini kanıtlayan ve profesyonel bir biçimde hizmet veren personellerimiz sayesinde oldukça detaylı hizmetler vererek, sizlere karşı uygun hizmet politikası izliyoruz. Firmamız Afşin hafriyat yıkım ve kırım hizmetleri konusunda oldukça dikkatli ve özenli çalışmalar yaparak, iyi planlama ve gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yaparak yıkımların hangi teknik ile yapılması gerektiği konusunda çalışmalar yaparlar.

Firmamız sektöründe başarılı bir biçimde hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunarken bu hizmetleri oldukça kapsamlı ve güvenilir bir biçimde yerine getirmektedir. Firmamızın sizlere sunduğu bu detaylı hizmetleri hem yüksek kalitede sunuyoruz, hem de uygun fiyat koşulları yaratıp bu hizmetlerden yararlanmanızı istiyoruz. Sektöründe her zaman önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız her zaman siz değerli müşterilerine en uygun fiyat koşulları ile hizmetler sunmaya devam ediyor. Firmamızın sunduğu hizmetlerden kapsamlı bir biçimde yararlanmak için internet sitemizi ziyaret edip sizler için satışa sunduğumuz ürünlerin özellikleri hakkında bilgi alabilir ve irtibat numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin