Hafriyat Hizmetleri

HAFRİYAT HİZMETLERİ

Hafriyat hizmetleri, taş, kayalık, toprak, kazma, yumuşatma ve taşıma gibi ağır işlemlerin şekillendirme kısmına verilen isimdir. Demiryolu, madencilik, bina inşaatı, baraj, karayolu, gibi projelerin büyük bir kısmı hafriyattır. Günümüzdeki bu yapılan hafriyat işlemleri genellikle büyük iş makineleri aracılığı ile yapılır. Hafriyat işlemleri ağır ve uzun süreç gerektiren işler olduğu için bu çalışmaların her aşamasında kullanılan araçlar değişim gösterir ve kullanılan her aracın farklı bir işlevi bulunmaktadır. Firmamız Afşin hafriyat sizlere her türlü hafriyat hizmetlerini kusursuz bir biçimde sunduğu için sizlere oldukça kaliteli bir hizmet olanağı yaratmayı hedefler.

Yapmış olduğumuz ağır iş yükü olan bazı hizmetler şunlardır;

Yığma ve Kaldırma işlemi: Firmamız Afşin hafriyat sizlere karayolu yapımında sunduğu hizmetlerde tepelerden alınmış olan toprakların çukura yığılıp yolları düz seviyeye getirir. Bu çalışmalar esnasında toprak yığınlarının oynatılmasına gerek duyulduğu için yol güzergâhlarının ve kaldırılması gereken toprağın uygun bir biçimde tespit edilmesi önemlidir.

Delme Çalışmaları: Oldukça sert olan kayaların delme işlemleri tek seferde yapılamadığı için bu kayalar seyyar matkaplar yardımı ile delinerek diplerine dinamit yerleştirilerek parçalanır ve bu şekilde hafriyatı yapılır.

Yerleştirme ve Sıkıştırma işlemleri: Yığılmış olan toprağın yerleştirme işlemleri uzun sürer. Bu durumu hızlandırmak için yığılmış olan toprak silindir ve tırnaklı demir tekerlekli araçlar yardımı ile sıkıştırılır. Bu şekilde ilk hacmi yüksek oranda sıkışmış olan toprak daha iyi şekilde düzgün bir biçimde işlev görülecek kıvama getirilir.

Firmamız işlerini ciddiye alan ve hafriyat sektöründe ustalaşan uzman ekiplerimizin yardımı sayesinde her türlü hizmeti Afşin hafriyat olarak yerine getiriyoruz. Firmamızın ilgili birimleri ile iletişime geçtiğiniz takdirde görüşme sonrasında uzman ekiplerimiz yapılacak işler ile alakalı bir keşif hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetlerin neticesinde sizlere en uygun şekilde fiyat çizelgesi sunarak en kaliteli biçimde işlerinize fiyat biçiyoruz. Firmamızın sizlere sunduğu bir diğer hizmet ise hafriyat ve yıkım çalışmalarını yerine getirirken,  aynı zamanda her türlü iş makinesi temini de yapıyoruz. İş makinelerimiz oldukça kaliteli ve dünyanın en büyük markalarına ait iş makineleridir. İhtiyaç duyduğunuz herhangi bir anda gerekli olan inşaat ve yol yapım gibi çalışmalarında uygun zemin hazırlanması durumunda, etraftaki toprak, beton yığınlarını toplayıp sizlerin olduğu bölgelere profesyonel ekibimiz ile uygun son model iş makinelerimiz yardımı ile yıkım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Firmamız Afşin hafriyat yıkım hizmetleri, kırım, beton delme gibi birçok hizmeti kapsamlı bir biçimde yerine getiriyoruz. Sektörde kendini kanıtlayan ve profesyonel bir biçimde hizmet veren personellerimiz sayesinde oldukça detaylı hizmetler vererek, sizlere karşı uygun hizmet politikası izliyoruz. Firmamız Afşin hafriyat yıkım ve kırım hizmetleri konusunda oldukça dikkatli ve özenli çalışmalar yaparak, iyi planlama ve gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yaparak yıkımların hangi teknik ile yapılması gerektiği konusunda çalışmalar yaparlar.

Afşin hafriyat olarak firmamız sektöründe istikrarlı bir biçimde hizmetlerini siz değerli müşterilerine sunarken bu hizmetleri oldukça uygun fiyatlar ve garantili bir biçimde yerine getiriyor. Firmamızın sizlere sunduğu bu detaylı hizmetleri hem yüksek kalitede sunuyoruz, hem de uygun fiyat koşulları yaratıp bu hizmetlerden yararlanmanızı istiyoruz. Sektöründe her zaman önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız her zaman siz değerli müşterilerine en uygun fiyat koşulları ile hizmetler sunmaya devam ediyor. Firmamızın sizlere sunduğu bu hizmetlerden yararlanmak için internet sitemizi ziyaret edebilir ve hizmetler ve ürünlerimizden faydalanmak için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin